Pořez kulatiny, přířez na zakázku,výroba řeziva

Pohled na objekt pily

Průmyslová kapacita výrobního podniku je koncipována na zpracování 1500 m3 kulatiny měsíčně s technologickým průměrem kulatiny do 90 cm a délkou do 12 m.

Pilu provozujeme od roku 1995. Od počátku se zabýváme výrobou stavebního a stolařského řeziva a to jak pro velkoodběratele, tak pro běžné spotřebitele. Dřevní kulatina je zpracovávána na kmenové pásové pile, která umožňuje pořez kmenů až do průměru 90 cm a délky 12 m a rámové pile pro kmeny do průměru 60 cm. Další zpracování řeziva se provádí na rozmítacích a zkracovacích pilách.

Nabízíme Vám tyto služby a produkty:


  • pořez veškeré kulatiny (jehličnatá, listnatá do průměru 90 cm)
  • pořez a výroba dlouhých trámů až do 12 m délky
  • výroba stavebního a truhlářského řeziva

  • výroba řeziva atypických rozměrů
  • výroba přířezů (paletové přířezy)
  • dodávky krovů a vazeb

Pořez kulatiny: pásová, rámová a omítací pila

V případě zájmu, jsme schopni rozřezat Vaši kulatinu na hranoly, fošny, latě nebo prkna.

1

Pásová pila

Kmenová pásová pila umožňuje řezat kulatinu o délce až 12 metrů a maximálním průměru 90 cm na trámy, fošny, prkna a dýhu od síly 2 mm. Pásová pila je vybavena předřezovou jednotkou s hydraulickým otáčením, upínáním a středěním.

2

Rámová pila

Na rámové pile pořežeme kulatinu do průměru 60 cm. Minimální možná délka pro pořez je 3 metry. Možno zhotovit veškeré běžně používané rozměry řeziva z listnaté i jehličnaté kulatiny.

3

Rozmítací pily

Na těchto strojích jsme schopni omítat prkna na předem určené šířky, rozmítat fošny například na střešní latě 40/60 , 30/50 popřípadě jiné další rozměry.