Nabídka výstavby dřevěných staveb

Zahradní domek ze dřeva

V roce 2007 jsme začali stavět nízkoenergetické domy, kde zúročujeme zkušenosti a znalosti získané v dřevozpracujícím průmyslu. Zákazníkům tak nabízíme kompletní servis od prvotní stavby domu po dodávku nábytku.

Nabízíme Vám návrh, projekce, kalkulace a realizace ekologických dřevěných staveb podle typových projektů i individuálního řešení. Možnost zakázkové výroby vnitřního vybavení (okna, dveře, obklady, podhledy, schodiště...) z masivu.

Dřevo disponuje bezkonkurenční funkční univerzalitou (nosné konstrukce, obklady stěn a stropů, podlahy, schodiště, výplně otvorů, vnitřní vybavení atd.), snadnou zpracovatelností a možností uplatnění moderních technologií. Tyto vlastnosti spolu s vývojem nových konstrukčních a funkčních materiálů, teplý, přírodní a přátelský pocit, kterým dřevo oslovuje a fakt, že je to ekologický a obnovitelný materiál, který má minimální energetické nároky a příznivý vliv na životní prostředí, staví dřevo bez nadsázky do pozice materiálu pro 21. století. Samozřejmostí je založení stavby v nezámrzné hloubce a na únosné zemině. Podkladem základové konstrukce je zhutněný štěrk. Viditelná část základové konstrukce je vyzděna z pohledového řádkového kamenného zdiva. V předem určených místech se v základech připraví prostupy pro připojení inženýrských sítí a v ploše domu se položí ležatá kanalizace. Při montáži dřevěné konstrukce stavby se do základové desky v místech obvodových stěn a nosných příček umístí železné kotvy.

Fotogalerie

Založení dřevostavby

Založení dřevostavby

Pohled na dřevostavbu

Pohled na dřevostavbu

Přístřešek (pergola)

Přístřešek (pergola)

Pohled na dřevostavbu před dokončením

Před dokončením